Trenutno se kod Konzuma nalaze dva velika psa koja razbacuju smeće i stvaraju nered. Molim vlasnike da se pobrinu za njih i osiguraju odgovarajući nadzor.
Problem nije samo u tome što raznose otpad, nego i u sigurnosti prolaznika. Tim područjem svakodnevno prolaze žene s malom djecom, a psi su pokazali znakove agresivnosti kada sam ih pokušao otjerati. Zbog toga postoji opravdana zabrinutost da bi mogli nekoga napasti.
Nadam se da će nadležne službe ili vlasnici što prije reagirati kako bi se spriječile moguće neugodne situacije.
Hvala!
Čitatelj


















