U obitelji Marka Kelave i Ankice, rođene Jakovljević, jučer je u crkvi sv. Ivana Krstitelja u Rošku Polju kršteno sedmo dijete.

Krsni kum malenoga Gabrijela bio je posuški načelnik gospodin Branko Bago, a obred krštenja obavio je don Ante Kelava.

Ovu radosnu vijest posvjedočio nam je roški župnik fra Jozo Radoš Đoka od kojega doznajemo da se ova obitelj može podičiti s još trojicom sinova (Josip, Luka i Jakov ) te trima kćerima Ivom, Mihaelom i Nikolinom koja je rođena 2005. godine i njihovo je najstarije dijete.

 

Oba roditelja su zaposlenici tvrtke Šišović.

Obitelji Kelava čestitamo na prinovi u obitelji i želimo im kuću ispunjenu Božjim blagoslovom  – zdravljem i smijehom njihove djece!

Više fotografija možete pogledati u galeriji, a ovom prigodom od srca zahvaljujemo Foto Mix Videu na ustupljenim snimkama s krštenja maloga Gabrijela Kelave!

Zora Stanić/Tomislavcity

Foto: Foto Mix Video