Jedanaestogodišnje dijete iz Drvara i njegova majka M.Z. (44) teško su ozlijeđeni u ovom mjestu kada je dijete pokrenulo automobil koji je potom udario u metalnu ogradu, rekao je Srni glasnogovornik Ministarstva unutarnjih poslova Hercegbosanske županije Ivica Vrdoljak.
”Policijska postaja Drvar dobila je dojavu zaposlenih Doma zdravlja Drvar da su dovezeni žena i dijete koji su zadobili ozljede u prometnoj nesreći”, rekao je Vrdoljak i dodao da su dojavu zaprimili u nedjelju oko 18:30 sati.
Ozlijeđenima je ukazana liječnička pomoć nakon čega su oboje prevezeni u županijsku bolnicu u Livno, da bi dijete potom u teškom stanju prevezeno u Kliničko-bolnički centar u Splitu.
Iz policije su naveli da se na mjestu događaja došlo do saznanja da je dijete u jednom trenutku ušlo u Mercedes-Benz i pokrenulo ga nakon čega udarilo u metalnu ogradu i nanijelo teške ozlijede majci, javila je Srna.