Članovi enduro kluba GaaS Tomislavgrad nastupili su na Extreme Enduro Fenix utrci koja se održala proteklog vikenda u Kreševu.
Prvoga dana natjecanja petak) održao se trening za Classic Enduro te noćni super enduro na kojem je nastupao i naš Zoran Jurčević te završio na 13. mjestu.
Drugoga dana, (subota) vozio se Classic Enduro.
U Pro klasi nastupao je Zoran Jurčević i završio na 3. mjestu u ukupnom poretku te na 1. mjestu u Prvenstvu BiH.
U Amater klasi nastupili su:
Jozo Orlović koji je završio na 8. mjestu u ukupnom poretku te 5. mjesto u Prvenstvu BiH;
Ante Braovac 20. mjesto ukupno te 12. u PBiH;
Dragan Krajina 23. mjesto ukupno te 15. u PBiH;
i Josip Papić 36. mjesto ukupno te 23. u PBiH.
U klasi Turist nastupio je Ante Knezović koji je završio na 5. mjestu.
U poretku klubova za Classic Enduro Enduro Klub GaaS ostvario je 3. mjesto.🥉
Treći dan vozio se Extreme Enduro.
U klasi Pro vozio je Jurčević i uz probleme s lancem odmah poslije starta stigao je na 8. mjesto u ukupnom poretku, odnosno 4. mjesto u PBiH.
Jurčević se ovim putem zahvaljuje svim kolegama koji su mu pomogli osposobit motor za nastavak utrke.
U klasi Amater nastupili su:
Orlović koji je također imao probleme s lancem na pola utrke, ali je uspio osposobiti motor i stigao na 4. mjesto u ukupnom poretku, odnosno 2. mjesto u PBiH.
Braovac, Krajina, i Papić, zbog tehničkih poteškoća nisu uspili zavrsiti utrku u zadanom roku.
U klasi Turist nastupio je Knezović koji također nažalost nije uspio završiti utrku u zadanom roku.