Taekwondo klub “Buško blato” nastupio je jučer na prvenstvu Bosne i Hercegovine koje se ove godine održalo u Brčkom.

S obzirom na udaljenost i financijske mogućnosti, Klub je predstavljalo četvero natjecatelja. Iako malobrojni, zapaženi rezultati nisu izostali ni ovoga puta.

Na turniru je nastupilo 470 natjecatelja iz 42 kluba, a svih četvero natjecatelja Taekwondo kluba “Buško blato” vratilo se kući s medaljom. Srebro su osvojile Danica Kapulica i Ivana Vuletić, a brončani su bili Ivana Gadža i Filip Ivančić.

Iz uprave ovoga kluba navode da će njihovi mlađi članovi danas nastupiti na  12. memorijalnom turniru “JOSIP JOVIĆ” u Imotskom te ujedno zahvaljuju poduzeću  “BTG” d.o.o. Tomislavgrad koje im je pomoglo u organizaciji odlaska na ovo prvenstvo.

Na prvenstvu u Brčkom sudjelovao je i Taekwondo klub “Šujica” koji su se također predstavili sa četiri natjecatelja. Izborili su tri medalje. Srebro je naime osvojila Marija Ćavar, a broncu Milana Krajna i Lucija Brajko.

 

Čestitamo!

 

TKD Buško blato/TKD Šujica/Tomislavcity

Foto: Klubovi

Više fotografija u galeriji.