Foto: Tomislavcity/arhiv

Dio korisnika vodovoda u Ulici kralja Zvonimira u Tomislavgradu i u Ulici kralja Tvrtka danas je ostao bez opskrbe pitkom vodom. Djelatnici JKP Tomislavgrad rade na vodovodnoj mreži, a normalizacija u opskrbi očekuje se do 14 sati, priopćili su iz Javnog komunalnog poduzeća Tomislavgrad.

Korisnici se mole za razumijevanje.

 

Tomislavcity