U Kreševu je u subotu 2. ožujka održano 1. kolo lige sportskih škola Srednjobosanske županije Kreševo 2019. Natjecanje je održano u više kategorija:

• Poligon spretnosti.

Univerzalnu sportsku školu Tomislavgrad predstavljalo je 8 natjecatelja, pobjednika atletskog mitinga u Tomislavgradu. I na ovome natjecanju se pokazalo da su naši sportaši odlični u svim sportovima, pogotovo u atletici. Osvojili smo 5 medalja, od čega dvije zlatne koje je osvojila Josipa Stanić: u skoku u dalj i trčanju na 40 metara s okretom. Bitno je napomenuti da je Josipa imala najduži skok u svojoj skupini uzimajući u obzir i dječake i djevojčice. Medalje su osvojili i Stjepan Ćosić, Petra Prskalo i Vinko Baćak. Čestitke svima. Zahvala i trenerima na upornom radu ali i roditeljima koji su pratili svoju djecu i podržali ih u njihovom nastupu.