Završena su športska natjecanja učenika OŠ općine Tomislavgrad koja su održana od 26. travnja do 12. svibnja na terenima Gradskog stadiona, GSD i dvorani i OŠ Ivana Mažuranića.

Učenici su u 9 športskih disciplina prezentirali usvojena znanja i vještine dostignute redovitim vježbanjem na satovima tjelesne/zdravstvene kulture.

U natjecanjima je sudjelovalo je 300 učenika  u 44 ekipe, pri čemu su odigrali: 28 nogometnih rukometnih, košarkaških i odbojkaških utakmica, 16 stolnoteniskih mečeva te  istrčali 12 utrka, doznajemo od Dragana Ledušića, općinskoga povjerenika za sport.

Najuspješnijim su podijeljeni pokali i medalje.

                                                                                                                                      Poredak od 1. do 4. mjesta

Mali nogomet

  1. mjesto- OŠ Bukovica

2. mjesto -OŠ Tomislavgrada
3. mjesto -OŠ Prisoje
4. mjesto -OŠ Šujica/Kongora

Rukomet (ž)

  1. mjesto- OŠ Tomislavgrad

2. mjesto -OŠ Bukovica
3. mjesto -OŠ Prisoje
4. mjesto -OŠ Šujica/Kongora

Rukomet (m)

  1. mjesto- OŠ Tomislavgrad

2. mjesto -OŠ Šujica/Kongora
3. mjesto -OŠ Bukovica
4. mjesto -OŠ Prisoje

Košarka (ž)

  1. mjesto- OŠ Tomislavgrad

2. mjesto -OŠ Bukovica
3. mjesto -OŠ Prisoje
4. mjesto -OŠ Šujica/Kongora

Košarka (m)

  1. mjesto- OŠ Tomislavgrad

2. mjesto -OŠ Bukovica
3. mjesto -OŠ Prisoje
4. mjesto -OŠ Šujica/Kongora

Odbojka (ž)

1.mjesto- OŠ Šujica/Kongora
2.mjesto -OŠ Bukovica
3.mjesto -OŠ Tomislavgrad
4.mjesto -OŠ Prisoje

Odbojka (m)

1.mjesto- OŠ Bukovica
2.mjesto -OŠ Šujica/Kongora
3.mjesto -OŠ Tomislavgrad
4.mjesto -OŠ Prisoje

Atletika

100m (ž)

1.mjesto – Darija Sučić
2.mjesto – Iva Pavić
3.mjesto – Iva Pokrajčić

100 m (m)

1.mjesto – Amel Tiro
2.mjesto – Ante Letica
3.mjesto – Martin Breljak i Nikola Marić

400m (ž)

1.mjesto – Ivana Ćavar
2.mjesto – Ana Brzović
3.mjesto – Matea Dodig

400m (m)

1.mjesto – Ante Letica
2.mjesto – Ante Pokrajčić
3.mjesto – Nikola Marić

Stolni tenis

(ž)

1.mjesto – Ivana  Spajić
2.mjesto – Lucija Gudelj
3.mjesto – Matea Beljan

(m)

1.mjesto – Josip Radoš
2.mjesto – Ivan Mihaljević
3.mjesto – Ivano Bagarić

 

Detaljnije o rezultatima možete pročitati ovdje:

Download (PDF, Unknown)