Izvrstan nastup na otvorenome taekwondo prvenstvu Herceg Bosne u Mostaru imali su duvanjski klubovi Koryo i Buško blato. Na prvenstvu je sudjelovalo više od 250 natjecatelja.

Šujičani su imali maksimalni učinak. Svih 13 natjecatelja kući se vratilo s odličjem, a osvojili su 5 zlatnih, 7 srebrenih i jedno brončano odličje.

Zlato:  Jozo Sliško, Sumeja Tiro, Amar Bukvić, Ante Leto i Matej Križanac koji je proglašen i najboljim juniorom turnira.
Srebro: Mateo Madunić, Anja Tomić, Marita Perić, Matijana Stanić, Zora Landeka, Imran Hadžić i Matija Čirko
Bronca:  Franciska Jolić

Klub se okrunio i peharom kao najbolja ekipa u kategoriji Kadeta B.

TKD Buško blato na ovome prvenstvu predstavljalo je 7 natjecatelja i također su ostvarili odličan rezultat. Naime, kako navode u Klubu, osvojili su 6 odličja.

Zlato: Stipe Renić i Darija Sučić

Srebro: Kristina Kapulica i Luka Renić

Bronca: Monika Kapulica i Ivana Kapulica

Najbolja kadetkinja na turniru je naša Darija Sučić, dok je Stipe Renić je osvojio ukupno drugo mjesto u poretku mlađih kadeta.