Tomislav je u 2. kolu Kupa F BiH igrao protiv Jedinstva iz Bihaća koje je pobjedom od 1:0 u Tomislavgradu prošlo u daljnju fazu natjecanja.

Podsjetimo, Tomislav je u 7. kolu Prve lige Federacije BiH slavio u Bihaću protiv Jedinstva, pa su i očekivanja u ovoj utakmici bila velika.

Novi trener Tomislava, Duško Vranešević poslao je standardnih 11 u formaciji 3-5-2 što je novitet u igri ekipe Tomislava i sudeći prema ovoj utakmici taj stil igre trener će gajiti i u idućim utakmicama.

Prva prijetnja na utakmici stigla je od strane domaćina kada Branimir Šiško probija po strani gdje centaršutem pronalazi Banovića, ali njegov pokušaj brani golman gostiju.

Ekipa Jedinstva odmah je uzvratila. Nakon kornera, u 16 metara najbolje se snašao Amir Hadrović i glavom poentira za 0-1. To je ujedno i bio konačan rezultat.

Imao je Tomislav prilika preko Banovića i Šiške, ali golman Jedinstva je danas bio na visini zadatka.

Jedinstvo je tokom cijele utakmice bilo organiziranije i čvršće na sredini terena, što je i dovelo do trijumfa.

Za goste su igrali i bivši igrači Tomislava Josip i Petar Bandić. Josip je upisao 60 minuta, dok je Petar odigrao posljednjih 30 minuta.

Tomislav je ispao iz kupa, te se okreće prvenstvenim obavezama. Već u subotu gostuju kod ekipe Mladosti Doboj-Kakanj.