Četvrtak, 13 Travanj 2017 09:06

Široki izborio važnu pobjedu pogotkom Ivana Krstanovića

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

U srijedu navečer Široki je Brijeg pred više od 4.000 gledatelja na Pecari slavio protiv Željezničara 1:0 golom Ivana Krstanovića u 55. minuti u prvom polufinalnom susretu Kupa BiH.

„Plavo-bijeli“ su u prvom susretu poluzavršnice Kupa BiH u odličnoj atmosferi na Pecari došli do priželjkivane prednosti protiv Željezničara, odnosno ostvarili su primarnu zadaću – postigli su barem jedan, a nisu primili nijedan gol. Trenutak odluke zbio se u 55. minuti kada je po desnom boku pored dvojice obrambenih igrača Želje prošao Ćorluka, uposlio usamljenog Krstanovića koji je neometan iz blizine zatresao mrežu iza leđa Kjosevskog - navode na službenoj stranici NK Široki Brijeg.

Navijačka euforija koja je danima trajala kulminirala je na utakmici.

Za podršku tijekom utakmice igrači NK Širokoga Brijega odužili su se i zahvalili potezom nakon utakmice, kada je cijela momčad, predvođena kapetanom Wagnerom, otišla u prostorije Kluba navijača Škripari te su zajedno, uz pjesmu i druženje, proslavili važnu pobjedu.

Dodatno zahvalu navijačima uputio je Wagner putem svoje službene Facebook stranice u srijedu kasno navečer.

”Hvala lijepa svim ljudima koji su bili prisutni danas na Pecari, pogotovo našim vjernim Škriparima, bili ste pravi i drago mi je da smo pobijedili i imamo dobar rezultat za uzvrat u Sarajevu. Kapa vam do poda!”, napisao je Wagner.